EVConsult heeft zijn team versterkt met vijf nieuwe medewerkers. De uitbreiding past binnen de bredere groeistrategie van de specialist in elektrisch vervoer en laadinfrastructuur, die de komende jaren zijn impact op de transitie naar duurzame mobiliteit verder wil vergroten.

Oswald Hoogeveen is gestart als managing consultant, Hensley Djoe als senior consultant. Beide professionals brengen veel ervaring mee uit de wereld van mobiliteit en energie. Daarnaast zijn drie junior consultants gestart: Jakob Schiele, Marijn Vollebregt en Dieuwer Keunen.

Vraagstukken rond netcongestie

“De markt groeit, de vraagstukken worden omvangrijker en complexer”, vertelt Ruud van Sloten, directielid en verantwoordelijk voor de groeistrategie. “Of het nu gaat om aanbestedingen van duizenden laadpunten of vraagstukken rond netcongestie – het vergt teams met diepgaande kennis en een brede blik.”

“Daarom investeren we doelgericht in ervaren krachten die vanaf dag één waarde toevoegen”, legt hij uit. “De komst van Oswald en Hensley sluit hier perfect op aan.”

Oswald Hoogeveen

Hoogeveen heeft een achtergrond in strategie en business development binnen onder meer de automotivesector. Bij EVConsult richt hij zich op de elektrificatie van wagenparken.

“Veel fleetowners willen elektrificeren, maar weten niet hoe ze de continuïteit van hun laadinfrastructuur kunnen borgen. Daar ligt een enorme adviesbehoefte”, aldus Hoogeveen, die zich tevens richten op het versnellen van innovatie binnen EVConsult door het opzetten van nieuwe adviesproposities.

Hensley Djoe

Djoe brengt vanuit zijn jaren bij netbeheerder Alliander diepgaande kennis mee van energie-infrastructuur. “Ik zie veel kansen bij het elektrificeren van logistiek, maar ook dat veel bedrijven worstelen met netcapaciteit of de vertaalslag naar een toekomstbestendige laadstrategie,” vertelt hij.

Met zijn ervaring in model- en systeemdenken, opgedaan tijdens zijn studie en werk aan simulatiemodellen voor elektrisch busvervoer, helpt hij opdrachtgevers bij dergelijke vraagstukken.

Van linksboven naar rechtsonder: Oswald Hoogeveen, Hensley Djoe, Jakob Schiele, Marijn Vollebregt en Dieuwer Keunen

Groei in de breedte

De drie nieuwe junior consultants zijn ingestroomd in het Academy-programma van EVConsult. “Het programma biedt hen versneld inhoudelijke kennis, adviesvaardigheden en persoonlijke ontwikkeling”, zegt Van Sloten. “Zo bouwen we stap voor stap aan een sterk team dat klaar is voor de uitdagingen van de toekomst.”

Met de komst van het vijftal gaat EVConsult richting de 25 medewerkers. “Met thema’s als elektrificatie, logistiek laden, zero-emissiebouw en netcongestie die steeds prominenter worden, verwachten we de komende jaren op een gezonde manier door te groeien”, aldus Van Sloten.